Na czeskim kanale Indian – PoÅ™ad o hrách w serwisie YouTube pojawiÅ‚ siÄ™ trwajÄ…cy 45 minut wywiad z Prokopem JirsÄ… – jednym z twórców Kingdom Come: Deliverance 2. Z rozmowy poznaliÅ›my kolejne ciekawe informacje na temat powstajÄ…cej produkcji.
Zdecydowanie najważniejszą wiadomością przekazaną przez dewelopera jest to, że nowa gra zakończy historię Henryka. To istotna informacja, gdyż rzuca nieco szersze światło na potencjalną trzecią część cyklu. Jeżeli takowa kiedykolwiek powstanie, to najpewniej przyjdzie nam się wcielić w niej w inną postać.
Ponadto dowiedzieliÅ›my siÄ™, że systemy obecne w grze bÄ™dÄ… równie rozbudowane jak „jedynce”, ale majÄ… być znacznie prostsze w nauce, co na pewno zadowoli te osoby, które odrzuciÅ‚a zbytnia zÅ‚ożoność
KCD 1.
InteresujÄ…cy wydaje siÄ™ również fakt, że w przypadku walki postanowiono zmniejszyć liczbÄ™ kierunków, z których możemy wykonać wymach – zamiast 5 bÄ™dÄ… jedynie 4. W zamian otrzymamy rozszerzone mistrzowskie uderzenia, perfekcyjne bloki i kombinacje.
Według słów Jirsy, jedną z kar za niecne uczynki będzie wypalenie na skórze piętna (zaprezentowano to podczas zapowiedzi). Dopóki się ono nie zagoi, wpływać będzie na statystyki Henryka, a widzące je postacie niezależne mogą go inaczej traktować przez ten znak.
Fanów znanego z pierwowzoru unikalnego systemu zapisu z pewnoÅ›ciÄ… ucieszy fakt, że w kontynuacji nie zabraknie sÅ‚ynnych Zbawiennych Sznapsów. Stworzenie ich nie bÄ™dzie jednak aż tak kosztowne jak w „jedynce”, a ponadto pojawi siÄ™ wiÄ™cej automatycznych „sejwów”.
Źródło:
Marcin Bukowski - GRY-OnLine
|
| Klemens
|
| 2024-04-22 09:27:54
|
|
|